Постинг
06.02.2007 15:35 -
Разбра ли за новите цени на БТК?
Автор: marto
Категория: Бизнес
Прочетен: 6490 Коментари: 8 Гласове:
Последна промяна: 17.10.2007 17:55
Прочетен: 6490 Коментари: 8 Гласове:
0
Последна промяна: 17.10.2007 17:55
Разбра ли за новите цени на БТК? А за увеличението на таксите от ситния шрифт? Освен това при откриване на телефонен пост плащаш 3.5 пъти по-малко - само 24лв.
Каква реклама, какво чудо! Цяла епопея на Българската ни (вече никак наша) телекомуникационна компания! Ето накратко какво се крие в дребния шрифт скрит зад големите букви:
- междуселищните разговори ще са 8.4 ст. на минута след първоначалната такса от 13.2 ст.,при слаб трафик по 4,8 ст. До сега са били по 4,8 ст. в натоварен и по 3,6 ст. в часовете на ненатоварен трафик.
- месечният абонамент за стандартните планове за домашни абонати ще се увеличи с 1,20 лв. Това носи някой преференции, но трябва да се налагат такива без клиента да ги е желал?
- месечната такса за бизнес абонати и за абонатна съединителна линия към УАТЦ ще се увеличи с 1,80 лв
Епопея на бездънния джоб. Защо ли нещата в БТК приличат на ситуацията с Топлофикация София?
Каква реклама, какво чудо! Цяла епопея на Българската ни (вече никак наша) телекомуникационна компания! Ето накратко какво се крие в дребния шрифт скрит зад големите букви:
- междуселищните разговори ще са 8.4 ст. на минута след първоначалната такса от 13.2 ст.,при слаб трафик по 4,8 ст. До сега са били по 4,8 ст. в натоварен и по 3,6 ст. в часовете на ненатоварен трафик.
- месечният абонамент за стандартните планове за домашни абонати ще се увеличи с 1,20 лв. Това носи някой преференции, но трябва да се налагат такива без клиента да ги е желал?
- месечната такса за бизнес абонати и за абонатна съединителна линия към УАТЦ ще се увеличи с 1,80 лв
Епопея на бездънния джоб. Защо ли нещата в БТК приличат на ситуацията с Топлофикация София?
До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL ...
Новите телекоми вече ще имат достъп до м...
Най - новите технологии
Новите телекоми вече ще имат достъп до м...
Най - новите технологии
Следващ постинг
Предишен постинг
това е положението, но не за дълго, просто конкуренцията от сорта на 3в1, по оптика, е смазваща :-)
цитирай
2.
анонимен -
така ще е тя
06.02.2007 15:54
06.02.2007 15:54
Пълен отказ от услугите на тез боклуци!
цитирай
3.
анонимен -
Какво има да му коментирате?
06.02.2007 16:11
06.02.2007 16:11
След като сте писали това, значи имате интернет и компютът, значи може да имате скайп. Какво още се занимавате с глупости. Аз телефон нямам вече 3 години.
цитирай
4.
анонимен -
само за пари
06.02.2007 16:17
06.02.2007 16:17
чудят се как да оберат хората.най добрата кражба от народа.така е защото обичат да ни тъпчат.
цитирайе че го издухват хората, които нямат възможност за алтернативни услуги - било то и дори интернет.
Прави се луда реклама, а излиза, че место да се намаляват сметките те се покачват.
От маркетинговия им отдел някой е решил, че могат да изстискат хората още 1.20 със суупер яката оферта с допълнителни минути - ама кой те пита искаш ли допълнителни минути?
цитирайПрави се луда реклама, а излиза, че место да се намаляват сметките те се покачват.
От маркетинговия им отдел някой е решил, че могат да изстискат хората още 1.20 със суупер яката оферта с допълнителни минути - ама кой те пита искаш ли допълнителни минути?
не малко хора сме се отказали от услугите им в полза ва някой то мобилните оператори.
А вече имате и избор, ако държите на стационален телефон - Орбител. Има и кабелни оператори, които предлагат троен пакет - телевизия, интернет, телефон.
Обаче ако ползвате БТК заради сравнително ниската цена, не искайте качество. Но и това не е вярно. Свекърва ми използва мобилен телефон на предплатена услуга. Използва един ваучер от 15 лева около две месеца. Има интернет, използва скайп за разговорите с нас. Заедно двата разхода, НЕ СА ПО-ГОЛЕМИ от сметките, които имаше за телефон, без да говори с нас въобще, защото й беше скъпо.
цитирайА вече имате и избор, ако държите на стационален телефон - Орбител. Има и кабелни оператори, които предлагат троен пакет - телевизия, интернет, телефон.
Обаче ако ползвате БТК заради сравнително ниската цена, не искайте качество. Но и това не е вярно. Свекърва ми използва мобилен телефон на предплатена услуга. Използва един ваучер от 15 лева около две месеца. Има интернет, използва скайп за разговорите с нас. Заедно двата разхода, НЕ СА ПО-ГОЛЕМИ от сметките, които имаше за телефон, без да говори с нас въобще, защото й беше скъпо.
7.
анонимен -
re
06.02.2007 17:22
06.02.2007 17:22
БТК се чуди как да вземе още някой лев преди да бъде отново продадена, лошото е че все още много хора разчитат на точно така изградента телефония, не забрявайте че в БГ имам 2 милиона пенсионери които малко или много се нуждаят от тази услуга, те не могат да си платят и за Интернет, ако бяхме в някоя друга държава БТК досега да е фалирала коео в момента се случва в Германия с техния telecom, надявам се скоро и в БГ, така и така вече не е Българска и абсолтно никакви данъци не отиват в държавата, понеже стана и офшорка
цитирай
8.
анонимен -
на село хората нямат нет затова от ...
07.02.2007 19:36
07.02.2007 19:36
на село хората нямат нет затова от БТК злоупотребяват с тях.А пьк и в малките градове при това заплащане не всеки може да си купи компютьр
цитирайТърсене
Блогрол
