Постинг
21.03.2006 11:06 -
В час по ел. техника :)
Автор: marto
Категория: Хоби
Прочетен: 8274 Коментари: 1 Гласове:
Последна промяна: 17.10.2007 17:57
Прочетен: 8274 Коментари: 1 Гласове:
0
Последна промяна: 17.10.2007 17:57

Аз лично доста кабели съм прахосъл, но не и по този странен начин :-)Целия набор от странни създание можете да видите на този сайт fishki.net
Търсене
Блогрол
