Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
10.01.2008 13:49 - Некадърност - това е твоето име, вебмастер!
Автор: marto Категория: Технологии   
Прочетен: 4496 Коментари: 3 Гласове:
0

Последна промяна: 12.01.2008 15:49


Днес, след обилния обяд (даже не си доядах храната!) опитвайки се да не заспя от преяждането и четейки разни глупости из нета попаднах на "Новите Тату са българки", от там пък отидох на сайта им. Да видя поради що се славят тия уж български девойки,които като че ли само по документи са български (виж им имената). Отивам аз на страницата им, която още с първия поглед създава впечатление за сайт на квартална група от 90те, когато Интернет беше тъждествено на мейл. Гледам, взирам се, после пак гледам... сложих очилата... бре! Къде са тия клипове - то една страница, с един линк на нея към автобиографията?! Всички сайтове твърдят: там са, там са клиповете! Да, ама не са там;-)
 Един бърз поглед на сорса даде яснота по въпроса:


Сега си задавам въпроса: как пък тия звезди небесни (дето никой още не ги е чувал) обиколиха европата само в нащо си БГ никой ги не чу. Как пък след такъв успех не дадоха на някой да им направи сайта ами седнаха та сами си го правиха. Аз лично не смятам, че някой с повече от една седмица опит ще се справи толкова зле.

Малко по-късно:
Всъщност видеото може да бъде видяно тук:
http://jkproduction.info/multimedia/...

Предупреждавам ви, че има сериозна опасност да получите припадък от неистов смях ;-)
Не знам кой и как реши, че подобно нещо наречено "песен" и "клип" може да е "зашеметяваща кариера в Източна Европа".

 То хубаво, че имат български паспорти - ама бива ли да прехвалваме така нещата?;-)



Време за кафе!


Тагове:   име,   некадърност,


Гласувай:
0



Следващ постинг
Предишен постинг

Спечели и ти от своя блог!
1. анонимен - Не съм очарована
12.01.2008 17:37
Толкова далеч от звученето и хитовете на Тату, че подозирам италианците в пристрастие...или загуба на музикалност. Да не говорим, че в клипа актьорското им присъствие е по-зле от клиповете на "Бон-Бон".
цитирай
2. анонимен - %$^*
14.01.2008 11:19
аз пък не разбрах как някой ги е гледал, след като никаде не намерих техния клип!? Навсякъде пише за тях, а никаде няма клип.
Сега като го видях тук ми става ясно, че всички сайтове са писали писали писали без даже да са ги гледали!
цитирай
3. анонимен - abe ei! az li4no gi poznavam i dvete i ...
10.01.2009 21:35
abe ei! az li4no gi poznavam i dvete i nora i koni i moga da vi kaja 4e 1-vo TE SA BULGARKI 2-ro imat prekrasni glasovi danni i 3-to klipa mn lesno moje da si go namerite ama ste tupi :D ne gi poznavate za da se izkazvate po toq na4in !
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: marto
Категория: Новини
Прочетен: 492261
Постинги: 75
Коментари: 213
Гласове: 673